Глобальна програма еко-індустріальних парків в Україні: реалізація на місцевому рівні

«GEIPP UKRAINE» І КОМПАНІІ «БВАК» РОЗПОЧИНАЮТЬ СПІВПРАЦЮ


22 квітня 2021 року дві компанії Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу (БВАК) першими з учасників комплексу підписали листи-зобов’язання та офіційно долучились до співпраці з Проєктом «GEIPP Ukraine». В рамках співпраці для компаній будуть проведені оцінки за методикою ресурсоефективного та більш чистого виробництва (РЕЧВ) та здійснюватиметься пошук можливостей індустріального симбіозу з іншими компаніями-учасниками комплексу. Втілення заходів з ресурсоефективності допоможе БВАК підвищити економічні, соціальні та екологічні показники діяльності та максимально наблизитись до критеріїв рамкового еко-індустріального парку.

Всього у поточному році планується залучити до співпраці не менше 20 компаній. З цією метою, 28 квітня 2021 року Проєкт організує онлайн-семінар на тему ресурсоефективності, де розповість учасникам БВАК про концепцію та методологію РЕЧВ, переваги та успішні приклади втілення на підприємствах.

Проєкт висловлює подяку колегам з Білоцерківської міської ради та Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви, які підтримують та налагоджують реалізацію Проєкту в Білій Церкві.

22.04.2021