Глобальна програма еко-індустріальних парків в Україні: реалізація на місцевому рівні

«GEIPP UKRAINE» ІНІЦІЮЄ ДИСКУСІЇ СТОСОВНО РОЗВИТКУ ЗАКОНОДАВСТВА ДЛЯ ЕІП


20 квітня, 2021 року відбувся Другий семінар щодо впровадження та розвитку політики еко-індустріальних парків в Україні. Семінар об’єднав 66 представників центральних органів влади, місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій, консалтингових організацій, індустріальних парків та підприємств навколо обговорення візії та дорожньої карти втілення політики еко-індустріальних парків (ЕІП), запропонованої на попередньому семінарі Проєкту «GEIPP Ukraine», що відбувся 9 березня 2021 року.

Учасники семінару підтримали пропозиції, розроблені в рамках Проєкту, та додатково запропонували наступні ініціативи: сприяння підвищенню інституційної спроможності органів місцевої влади щодо впровадження ЕІП; напрацювання інструментів підтримки для розвитку ЕІП, а також об’єднання та комплексного застосування всіх напрацьованих інструментів, дотичних до теми ЕІП (включаючи підходи ресурсоефективного та чистого виробництва); сприяння ефективній комунікації та взаємодії між органами влади всіх рівнів та представниками промисловості для напрацювання інклюзивного законодавства.

Пропозиції Проєкту із втілення політики еко-індустріальних парків в Україні та озвучені під час проведення заходу ідеї будуть передані на розгляд Урядової Робочої групи з розробки політики ЕІП в Україні.

Висловлюємо щиру подяку учасникам за активну участь у заході! Інформаційні матеріали надішлемо на електронні адреси учасників до кінця тижня.

20.04.2021