Глобальна програма еко-індустріальних парків в Україні: реалізація на місцевому рівні

Індустріальний парк “Калуш індастріал ХАБ” та Індустріальний парк “Мольфар” отримають підтримку в рамках проекту


В рамках проекту “Глобальна програма еко-індустріальних парків в Україні: впровадження на місцевому рівні” (ГПЕІП – Україна) обрано ще два індустріальні парки для трансформації їх в еко-індустріальні.

Індустріальний парк “Калуш індастріал ХАБ” (м. Калуш, Івано-Франківська область) та Індустріальний парк “Мольфар” (смт. Тересва, Закарпатська область) були обрані в рамках проекту та отримають міжнародну технічну підтримку в процесі трансформації в еко-індустріальні.

6 вересня команда проекту провела офіційний візит до ІП “Калуш індастріал ХАБ” та визначила подальші кроки в спільній роботі в рамках проекту. 7 вересня команда завітала до ІП “Мольфар”. Було обговорено можливості включення трансформації індустріальних парків в еко-індустріальні в Стратегії обласного розвитку та визначено ключову роль індустріальних парків в західних областях України в процесі релокації підприємств.

ГПЕІП-Україна продовжує надавати міжнародну технічну допомогу попередньо відібраним індустріальним паркам: ІП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” (м. Біла Церква”), ІП “Патріот” (м. Суми), ІП “Агромаш” (м. Запоріжжя).

13.10.2022