Глобальна програма еко-індустріальних парків в Україні: реалізація на місцевому рівні

Оприлюднення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження Стратегії розвитку індустріальних парків на період до 2030 року” Міністерством економіки України


Минулого тижня Міністерство Економіки України розмістило на своєму вебсайті проект розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження Стратегії розвитку індустріальних парків на період до 2030 року” для громадського обговорення. 

Проєкт GEIPP-Ukraine радий бачити, що проект стратегії передбачає, зокрема, перехід індустріальних парків до моделі еко-індустріальних парків, з їх економічними, екологічними та соціальними показниками. Також у документі ідеться про впровадження інноваційного, ресурсоефективного та екологічно чистого виробництва, та промислового симбіозу в індустріальних парках. Адже, це сприятиме переходу країни до економіки закритого циклу, досягнення цілей сталого розвитку та виконання Україною низки міжнародних зобов’язань, зокрема заходів в рамках Європейського зеленого курсу.

Ознайомитись із проектом стратегії та її Операційним планом реалізації у 2022-24 роках можна на сайті Міністерства економіки (посилання нижче). Ви маєте змогу підтримати Стратегію, натиснувши «так» під  переліком документів, розміщених до стратегії. Зауваження та пропозиції до проекту постанови від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Міністерство Економіки прийматиме протягом місяця з дня оприлюднення. Контакти розміщені на сайті.

21.02.2022