Глобальна програма еко-індустріальних парків в Україні: реалізація на місцевому рівні

UNIDO запустило новий онлайн-курс з еко-індустріальних парків


Навчання спрямоване на вибудування єдиного загального розуміння концепції еко-індустріальних парків серед всіх зацікавлених сторін відповідно до Міжнародних рамкових положень, розроблених UNIDO, GIZ та Світового банку (World Bank). Під час курсу учасники вивчатимуть ключові ресурси та існтрументи для виявлення, розвитку та запровадження підходів ЕІП. Це допоможе їм розуміти та знаходити можливості, усувати перешкоди та виявляти фактори, що призведуть до успіху популяризації ЕІП в своїх країнах.

Курс зможуть пройти всі охочі. Проте, в першу чергу навчання розроблене для службовців державного сектору, які працюють у сфері промислової політики, керівників індустріальних парків, компаній, громадських організацій, центрів інновацій та наукової спільноти.

Ви зможете проходити курс у власному ритмі без географічних обмежень та отримати сертифікат про завершення курсу за умови успішного проходження. Тривалість: 6-7 годин.

Курс поки що доступний лише англійською мовою. Зареєструватись на курс можна за допомогою 2 кроків, проілюстрованих на зображенні: зареєструвавшись на LEARNING.UNIDO.ORG та просканувавши QR код з курсом. Бажаємо успіхів!

17.03.2022