Глобальна програма еко-індустріальних парків в Україні: реалізація на місцевому рівні

«GEIPP UKRAINE» ОБГОВОРИВ РОБОЧІ ПИТАННЯ З МІНЕКОНОМІКИ


Відбулась чергова щомісячна онлайн зустріч команди Проєкту UNIDO «GEIPP Ukraine» з представниками Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства за участі партнерів Проєкту — Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Учасники зустрічі заслухали результати діяльності Проєкту у жовтні, а також ознайомились із планом активностей на листопад-грудень поточного року. В ході зустрічі було обговорено також низку робочих питань. Зокрема, в рамках втілення політичної компоненти Проєкту, було обговорено необхідні кроки для створення дієвої законодавчої бази для ефективного функціонування еко-індустріальних парків в Україні.

Мінекономіки висловило підтримку запропонованим на зустрічі ініціативам Проєкту, які також були схвалені Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань. У свою чергу, UNIDO виразила готовність до тісної співпраці з Мінекономіки в рамках зазначених цілей.

Проєктні активності впроваджуються онлайн та розплановані із врахуванням особливостей роботи в умовах карантинних обмежень. Робоча команда Мінекономіки, SECO та UNIDO продовжує спільну послідовну роботу для забезпечення ефективного виконання запланованих Проєктом результатів.

29.10.2020